عنوان : راه هایی برای تغییر طراحی حمام به قصد استفاده بهتر و زیادتر از تمام متراژ قالب استفاده حمام

دکوراسیون سنتی یکی از سبک های دکوراسیون و طراحی منزل میباشد.همچنین شما با استفاده از این سبک در دکوراسیون حمام منزلتان میتوانید بهترین استفاده را از فضای حمام و سرویس بهداشتی تان داشته باشید.

نکات نقاشی روی دیوار منزل به شما در نقاشی دیوار منزل و همچنین تغییر دکوراسیون داخلی منزل برای سال نو کمک بسیار زیادی دارد.

يکي از جالب ترين ايده ها براي تغيير دکوراسيون داخلي خانه، نقاشي روي ديوار است. اين که بتوانيد طرح و نقش مورد علاقه تان را در ابعاد بزرگ اجرا کنيد و مدام از ديدن آن لذت ببريد، باعث مي شود تا حس بهتري به خانه و فضاي زندگي تان داشته باشيد. نقاشي کشيدن روي ديوار مي تواند تغيير مقرون به صرفه تري باشد، چرا که به وسيله آن مي توانيد نقش مواد و مصالح مورد علاقه تان را روي ديوار پياده کنيد و هزينه کمتري به نسبت اجراي همان مواد و مصالح را بپردازيد. تا انتهاي اين مطلب با ما همراه باشيد تا تکنيک هايي براي نقاشي روي ديوار را به شما نشان دهيم.

اتاق پذیرایی و نشیمن بدون شک پر رفت و آمد ترین مکان خانه است و در آن فعالیت های زیادی صورت می گیرد. از آنجایی که این مکان ها برای برگزاری مهمانی ها و دورهمی های خانوادگی مورد استفاده قرار می گیرد، رنگ دیوار پذیرایی و نشیمن خانه اهمیت بسیار زیادی پیدا می کند. رنگ این مکان ها در ایجاد تصور مثبت بازدیدکنندگان از خانه و ایجاد روحیه ای شاد در ساکنین خانه تاثیر فزاینده ای دارد. البته به دلیل پر رفت آمد بودن این مکان ها، کثیفی ها نیز در این  آنها بیشتر بوده و دیوارهای خانه بیشتر در معرض کثیفی و خط خوردگی قرار دارند بنابراین در انتخاب جنس و نوع رنگ باید با احتیاط و تحقیقات زیاد عمل کنید و حتی الامکان از مدل رنگ های ضد لک و قابل شست و شو برای پذیرایی و نشیمن خود استفاده کنید.

اولین قدم در انتخاب رنگ دیوار نشیمن و پذیرایی خانه مشخص کردن سبک مورد نظرتان است. آیا سبکی کلاسیک و سنتی را می پسندید یا امروزی و جدید؟ رنگ های کلاسیک پرطرفدارتین نوع رنگهای برای اتاق نشیمن و پذیرایی خانه هستند، رنگ هایی از قبیل کرم، خاکستری، آبی، زرد، سبز، قرمز معروف ترین رنگ هایی هستند که در دکوراسیون های سنتی و کلاسیک و پذیرایی و نشیمن مورد استفاده قرار می گیرند. برای دکوراسیون های امروزی و مدرن نیز می توانید از رنگ های خنثی، سفید، نقره ای، برنزی، طلایی و … برای اتاق نشیمن منزل خود استفاده کنید.

اگر علاقه دارید فضای اتاق نیشمن و پذیرایی شما حالتی رسمی داشته باشد باید از رنگ های مات بروی دیوارها بهره ببرید و برعکس اگر بیشتر خواستار محیطی صمیمی و دوستانه در محیط نشیمن هستید می توانید از رنگ های نیمه براق استفاده کنید.

۷ نکته پس از رنگ کردن خانه

۱- پس از اتمام کار، مواد باقیمانده را بردارید و لکه‌های رنگ را پاک کنید.
۲- رنگ را از دیواره قوطی پاک کنید.
۳- درب قوطی را بگذارید و با ضربه چکش آن را محکم ببندید و جایی دور از گرما و سرما ذخیره کنید. برخی رنگ‌ها حاوی حلال‌ها و مواد قابل اشتعال و انفجار هستند که می‌توانند سمی‌ هم باشند.
۴- برای ذخیره کردن و نگهداری طولانی‌مدت رنگ، طبق دستورالعمل روی بسته‌بندی عمل کنید.
۵- بهتر است در صورت امکان، اضافه رنگ را به فردی که لازم دارد، بدهید.
۶- مدت دو تا سه روز پس از تمام شدن رنگ خانه، در و پنجره‌ها را باز بگذارید و تهویه مناسب داشته باشید تا رنگ زودتر خشک شود.
۷- بهتر است پنج تا شش روز پس از رنگ کردن هم، خانه را خالی بگذارید. حلال‌ها و ذرات رنگ و مواد سمی ‌و محرک تا چند روز در فضا باقی می‌ماند و استنشاق این مواد سبب سردرد و حالت تهوع می‌شود.

شما میتوانید با استفاده از دوره های آموزشی در  دکوراسیون,دکوراسیون داخلی, آموزش تعمیرات فتوکپی و یا استفاده از دوره های طراحی داخلی و معماری و آموزش تعمیرات هارد  شرایط بهتری یرای دکوراسیون منزل خود ایجاد کنید.