عنوان: زندگی در کانادا و آشنایی با شهرهای آن برای مهاجرت به کانادا

این مقاله درمورد تور تایلند می باشد.

تایلند یکی از امن‌ترین کشورها در قاره آسیا است. حتما اگه به تایلند سفر کردید به این موضوع پی بردید مردم تایلند بسیار مردم خونگرم و مهمان نواز و بسیار مهربان هستند. آنها از مهمانها به گرمی اسقبال می‌کنند و مردمی بسیار آرام و صبور هستند. به ندرت عصبانی می‌شوند و با کسی با صدای بلند حرف نمی زنند و متاسفانه مردم از زبان انگلیسی خوب برخوردار نیستند ولی تراکم و جاذبه های توریسیتی فوق العاده زیبا از سواحل دیکستاپی گرفته تا بزرگترین مرکز خرید اسیا، تایلند را به مرکز سرمایه گذاری برای بسیاری از سرمایه گذاران تبدیل کرده است.

 -شهریه کالج ها در تایلند نسبت به خیلی از کشورها (از جمله ایران خودمان) پائین است و برای گرفتن ویزای تحصیلی زحمت زیادی نباید کشید و به راحتی قابل تمدید است.اجاره مسکن و هزینه های زندگی خیلی مناسب است.بعد از اخذ ویزای تحصیلی و گذراندن یک دوره مشخص می توانید ادامه درستان را در کشور های دیگر بگذرانید (حتی کالج های اروپائی یا آمریکایی با شرایط بسیار ساده تر جهت اخذ ویزای تحصیلی)گرفتن اقامت با مبالغ کمی از طریق ثبت شرکت و یا کاری امکان پذیر است.

 ( تایلند یکی از کشورهائی است بعد از گذراندن مدتی اقامت دائم می دهد و شما دارای پاسپورت تایلندی می شوید)به استحضارمی رساند هزینه ها و مخارج اقامت خانوادها و اشخاص توریستی با نفراتی که تایلند میخواهند زندگی کنند بسیارمتفاوت است. هزینه های اقامت توریستی چندین برابر بیشتر از نفراتی هست که در آنجا زندگی می کنند.برای محاسبه قیمتها از این فورمول استفاده کنید: ۱ دلار آمریکا= ۴۰ بت تایلند. یا یک بت تایلند= ۲۲۰ ریال ایران. البته نرخها دقیق نیست و با کمی اختلاف محاسبه شده است.هزینه هر شب هتل سه ستاره به بالا از ۱۵ دلار تا ۱۵۰ دلاربرای اشخاص توریستی

اجاره ۱ دستگاه آپارتمان مبله ماهانه با لوازم از۲۵۰ دلار تا ۶۰۰ دلار که هزینه برق به خاطر استفاده چهار فصل از وسایل خنک کننده از ۱هزار بات تا ۳ هزار بات متغییر هست (حدود ۶۰ تا ۱۰۰ دلار)
پوشاک

همانطور که می دانید کشور تایلند یکی از معروفترین کشور ها در صنعت نساجی و پوشاک است. به همین دلیل است که سالانه میلیون ها توریست و حتی بازرگانان (عمده و جزئی) برای خرید پوشاک به تایلند می آیند. حتی در سالهای اخیر اگر دقت کرده باشید پوشاک تایلندی از چین و بقیه کشورها در بازار ایران نیز پیشی گرفته است. به همین جهت در مقوله مهاجرت به تایلند زیاد نگران هزینه پوشاک نباشید زیرا به مراتب از ایران ارزان تر و با کیفیت تر است.
خوراک

محصولات غذایی و خوراکی اعم ازگوشت، مرغ، تخم مرغ، میوه، نان و بقیه اقلام خوراکی تا آنجایی که محصول تایلند باشد قیمت آن از ایران ارزانتر است حتی در برخی از موارد به ۳۰% زیر قیمت کنونی ایران (حتی با احتساب تورم دلار) می باشد.

در این مقاله اشاره ای به  تور چین شده است.