عنوان:سفارش کیک عروسی زیبا و منحصربفرد

این مفاله درباره ای تشریفات مجالس می باشد.

سفارش کیک عروسی زیبا و منحصربفرد از مهمترین تدارکات مراسم عروسی است که عروس و داماد باید همه مراحل سفارش کیک را در نظر بگیرند و به آن توجه داشته باشند. در انگلستان قرون وسطی، مهمانانی که برای شرکت در جشن ازدواج یک زوج حاضر می شدند، طبق رسم و سنت دیرینبا خود شیرینی می آوردند. شیرینی های مهمانان روی هم انباشته می شد و مجموعه ای چند لایه به شکل کیک های امروزی ایجاد می گردید. آنگاه عروس و داماد می بایست از بالای این کوه کوچک شیرینی، یکدیگر را می بوسیدند. اگر آنها موفق می شدند بدون اینکه کوه شیرینی را خراب کنند، یکدیگر را ببوسند نشانه ای بود مبنی بر اینکه حتما خوشبخت و سعادتمند خواهند شد. بعد ها این تل شیرینی تبدیل شد به کیک های امروزی.

به مدل و تزیین های کیک توجه کنید
اگر کیک گرد و سفید را انتخاب کرده‌اید بهتر است با روبان یا گل‌های رنگی آن را تزیین کنید؛ اگر کیک‌تان مربعی شکل است می‌توانید از قناد بخواهید گوشه‌های تیز آن را گل‌های خامه‌ای قرار دهد یا دور هر طبقه روبان ببندد. اگر کیک انتخابی شما طرح گل دارد می‌توانید با گل‌هایی ظریف و رنگارنگ روی کیک را تزیین کنید. در صورتی که کیکی 6 ضلعی را پسندیده‌اید، می‌توانید با مرواریدهای رنگی دور در گوشه‌ها، کیک را ظریف‌تر جلوه دهید و روی کیک دسته گلی یک رنگ قرار دهید.

مراقب هزینه‌ها باشید
قنادها در مورد کیک‌های سفارشی نرخ معینی دارند اما این قیمت به ازای مواد به کار رفته در داخل کیک، شکل به خصوص سفارشی شما و تزیینات کیک (که شامل تهیه گل‌های خوراکی یا خمیر به خصوص می‌شود) بیشتر و بیشتر می شود. بنابراین بهتر است ابتدا اولویت‌هایتان را مشخص کنید و سپس براسا بودجه تان کیک را سفارش بدهید.

چگونه مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید
قبل از هرچیز بهتر است عکس های کیک عروسی در وب سایت ها و ژورنالهای مختلف را تماشا کنید تا با انواع مدل ها آشنا شوید. تصاویر مورد علاقه خود را جمع آوری کنید .در مرحله بعد باید قنادی مناسب و معتبری را یافت کنید تا کیک خود را به آنها سفارش دهید. می توانید بازهم در اینترنت به جستجوی قنادی ها وشیرینی پزی های معتبر بپردازید. اگر یک قنادی خوب پیدا کنید که وب سایت هم داشته باشد عالی است. می توانید نمونه کارهایش را ببینید و تصمیم بگیرید.

در مورد سرویس تحویل کیک اطمینان پیدا کنید
بهتر است مسئولیت تحویل کیک و رساندن آن به محل جشن را نه داماد به عهده بگیرد نه آن را به پدرهای‌تان یا پسرهای آماده به خدمت فامیل بسپارید چرا که ذره‌ای عجله یا بی‌تجربگی سبب واژگونی کیک و خراب شدن دکور آن می‌شود به علاوه بهتر است کیک توسط خودرویی مجهز به یخچال به محل جشن برسد تا خامه‌های آن آب نشوند.
دراین مقاله نکته های طلایی درمورد چگونگی انتخاب لباس عروس  گفته شده است.