عنوان: نکات اساسی و مهم در انتخاب لباس نامزدی و آلبوم عروسی مدرن

این مطلب درمورد انتخاب شیک ترین و خاص ترین آتلیه عروس می باشد.

انتخاب بهترین و مناسب ترین مدل موی عروس برای هر عروس خانمی در برگزاری مراسم عروسی اش از اهمیت بسیار بالایی برخوردارد است.روز عروسی یکی از به یادماندنی ترین روزهای زندگی ماست . بیشتر عروس خانم ها در این روز استرس زیادی دارند  . البته که این مسئله کاملا طبیعی هست چرا که آماده شدن برای این روز بزرگ و با شکوه نیاز به برنامه ریزی و هماهنگی های زیادی دارد . عروس مرکز توجه همه مهمان ها است و آرایش صورت و موهای عروس موردی است که بسیار چشمگیر بوده و در بین صحبت های مهمانان شنیده می شود.

ما قصد داریم در این مقاله نکاتی در مورد مدل موی عروس ارائه کنیم . موی دم اسبی عروس همانند موی دم اسبی که شما بعد از باشگاه به سرعت درست می کنید نیست: در روز عروسی تان، مدل موی دم اسبی باید چشمگیر، بی عیب و نقص و زنانه باشد. در حالت ایده آل، باید موهایتان را برای افزایش حجم پوش دهید ، موی دم اسبی باید براق ، و به صورت ماهرانه با فر کردن و متعلقات چشمگیر مدل داده شود.

اگر قصد پوشیدن لباس عروسی الهام گرفته شده از دهه 60 را دارید ، کندوی عسل یکی از چشمگیرترین و شگفت انگیز ترین مدل های موجود است. با پوش دادن و افزودن  مقدار زیادی اسپری مو ایجاد می شود، همچنین می توانید از متعلقات مو به صورت پنهان برای افزایش حجم استفاده کنید. می توانید تمام مو را در کندو قرار دهید، و یا جذابیت های زنانه را با فر کردن  چند تار مو  و پخش آن بر شانه ها ایحاد کنید.

همواره به یاد داشته باشید که برای داشتن یک مدل موی باز مناسب در تالار عروسی نیاز هست که برای تست آرایش عروس نزد آرایشگر خود بروید . البته بهتر است این  تست های آرایش تان را هر بار که به مجلس عروسی دعوت می شوید انجام داده تا هم برای مراسم اقوام خودتان آماده شوید و هم مدل مویی که به صورت و چهره شما جذاب است را پیدا کنید .

اگر شما در زمستان مجلس عروسیتان را برگزار می کنید نیاز هست که آرایش و مدل موی متناسب با این فصل داشته باشید . انتخاب مدل مو به سبک و مدل لباس عروسی تان نیز بستگی دارد . این که آیا لباس عروسی که برای تالار پذیرایی انتخاب کردید دارای مدل باز است یا مدل بسته و پوشیده که لباس عروس ها در فصل زمستان بیشتر پوشیده و یقه بسته اند و همینطور مدل موها نیز بهتر است بسته باشد . همچنین برای مجالس عروسی در زمستان می بایست از رنگ های گرم برای مو و نیز آرایش صورت تان استفاده کنید.

در این مطلب نکاتی طلایی در مورد انتخاب مناسب یک آرایشگاه عروس اشاره ای شده است.